З 2016 року законом “Про державні закупівлі” було регламентовано обов’язковість проведення тендерів для будь-яких замовлень державних підприємств. Таким чином, приватні підприємства різного масштабу та сфер діяльності отримали шанс вибороти право укласти угоду з державними організаціями. Цей крок був вимушеним, адже сектор державних закупівель є досить корумпованим та введення прозорості стало обов’язковим етапом для розвитку країни та економії грошей державного бюджету.

Будівництво завжди було досить популярною галуззю, що широко представлена на акредитованих майданчиках для проведення тендерів, таких як цей tender.uub.com.ua. Там можна знайти багато різноманітних замовлень, і кожна компанія, яка зайнята у сфері виробництва будівельних матеріалів або в забезпеченні відповідних робіт та послуг, може знайти там цікавий варіант для себе. Таким чином, введення тендеру посприяло не тільки боротьбі с корупцією в цьому секторі, а ще й розвитку даної сфери бізнесу. Адже можливість отримати державне замовлення здатне підняти будь-яку компанію на новий рівень та надати не лише хороший прибуток, а ще й певний статус, котрий здатні надати такі замовники.

Будівництво це насамперед сезонна галузь, адже проведення певних видів робіт є неможливим в зимовий період

Саме тому деякі тендери можуть з’являтися лише навесні, а деякі можуть бути популярними весь рік. Наприклад, якщо мова йде про роботи з бетоном або про деякі інші види такої діяльності, що проводиться під відкритим дахом, то тут сезонний фактор має найбільший вплив і може значно вплинути на кількість тендерів в залежності від сезону. Такі замовлення слід починати шукати в березні, саме тоді компанії, відповідальні за будівництво, починають планувати свою роботу на сезон. Якщо ж говорити про певні види ремонтних робіт, що проводяться в приміщенні, то сезонний фактор тут не важливий. Тому ці замовлення можна досить часто зустріти навіть взимку.

Популярність тендерів на будівництво є надзвичайно високою, адже практично без зупинки проходять різноманітні роботи у даному секторі на території всієї країни.

Будь-яка приватна компанія, що зайнята у цій сфері, неодмінно повинна зареєструватися на спеціальному акредитованому майданчику та переглянути базу тендерів на наявність відповідного замовлення. Кількість замовлень у сфері будівництва періодично досягає надзвичайно великих показників, адже це один з найпопулярніших тендерів в останній час.

Для того, щоб отримати шанс на замовлення від державного підприємства, доведеться пройти реєстрацію на відповідному майданчику, та зібрати повний пакет документів, які будуть необхідними для погодження Вас на проект.

Ці документи мають бути зібрані ще до участі у тендері.

Процес може зайняти певний час, але ставитися до нього треба максимально уважно. Якщо допустити тут найменшу помилку, то можуть з’явитися підстави для того, щоб скасувати Вашу заявку, навіть якщо Ви переможете у тендері.

Саме тому, останнім часом, можна досить часто зустріти певні юридичні організації, що пропонують свою професійну допомогу у супроводі тендеру.

Але чи варто користуватися такими послугами?

Насамперед, слід чітко розуміти, що якщо Ви плануєте брати участь у дійсно великому тендері, предметом якого є будівництво певного об’єкта чи щось схоже за масштабами, то юридичний супровід зайвим не буде. Проте зібрати всі документи можна і самостійно, якщо витратити певний час та зусилля. Що стосується будівництва, то більш детально про це дізнатися можна тут https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/provedennya-budivelnyh-tenderiv-v-ukraini. Але з обережністю слід ставитися до тих компаній, які обіцяють перемогу, адже гарантувати це неможливо.