Деревообробними матеріалами є пиломатеріали, тобто заготовки, отримані поздовжнім або поперечним різанням колоди. Вони використовуються як структурна сировина в різних галузях промисловості.
Натуральна деревина в різних галузях промисловості використовується у вигляді шпону та стандартної пиляної деревини. На меблевих підприємствах деревину називають «твердою деревиною».
Якщо вам потрібно придбати деревину у великих кількостях для виробництва певної продукції, використовуйте чесну та прозору процедуру онлайн-аукціону в системі Prozorro. Для отримання інформації про деревину и торги, а також для отримання консультації перейдіть на сайт uub.in.ua.
Види деревообробних матеріалів
Залежно від породи деревина має різне використання. Хвойні лісові вироби (ялина, кедр, модрина, сосна) використовуються в будівництві та внутрішньому оздобленні. Деревина листяних порід (в’яз, клен, дуб, бук, береза) використовується в столярних галузях і як сировина для обробки. М’яколисті види (тополя, вільха, липа) – чудовий матеріал для різьблення по дереву, виготовлення іграшок.
Деревообробні матеріали бувають різних видів. Основні з них — це балки (двосторонні, чотирохкантні з відпали, чисто обрізні) та дошки (необрізні, напівобрізні з обробленими верстатами).
Пиломатеріали, товщина яких становить 100 мм і менше, а ширина перевищує товщину більш ніж у 2 рази, називають дошкою. У деревини довжина набагато більша за попередні значення. Застосовується як опора або балка.
Існує також такий тип пиломатеріалів, як рейка. Якщо віна використовується для облицювання стін (вагонка), то ширина планки менше 60 мм. Довжина пиломатеріалів набагато більша і може досягати 6 метрів залежно від розміру стовбура.
Деревообробка включає також шпон, який являє собою тонкі листи деревини. Її можна стругати, очищати або пиляти, залежно від способу вилучення листа з цільної колоди.
Придбайте деревообробні матеріали на публічних аукціонах на сайті УУБ
Деревообробні матеріали – важлива сировина в будівництві та великому виробництві. Сьогодні є можливість купувати їх за чесних та виграшних умов на електронних аукціонах системи Prozorro.
Платформа Української універсальної біржі допоможе вам відчути перевагу прозорої торгівлі. Ми працюємо в галузі публічних аукціонів з 2016 року і входимо до п’ятірки лідерів серед сайтів, які привели переможців.