Статьи

<strong><em>Переваги проведення публічних закупівель в ПроЗорро</em></strong>

Переваги проведення публічних закупівель в ПроЗорро

Новости
Тендерні закупівлі – це процедура, що має великий попит серед великих компаній, державних установ, адміністрацій та комунальних організацій. Згідно з діючим українським законодавством, всі закупівлі, в яких використовується державне фінансування, повинні проводитися виключно в відкритому форматі. (далее…)
Read More
<strong>Формат проведення тендерних торгів</strong>

Формат проведення тендерних торгів

Новости
Електронні торги нового формату можуть допомогти вам у вирішенні тих чи інших категорій. Варт стежити за системою максимально уважно та намагатись при цьому оптимізувати всі ті аспекти роботи нового ринку, котрі будуть принципово важливими саме у вашому випадку. Якщо ви готові долучитись до цієї системи уважніше, то можна користуватися відповідного типу торгами та намагатись при цьому більш уваги приділяти основним категоріям в цьому сучасному секторі ринку. На практиці все це дозволить вам також вийти на новий формат роботи та проаналізувати всі ті аспекти торгів, котрі будуть мати значення саме для вашого підприємства у відповідних галузях. (далее…)
Read More
Тендерна документація в публічних закупівлях

Тендерна документація в публічних закупівлях

Новости
Проведення відкритих торгів – це одна з процедур, що дає змогу учасникам придбати певні товари або отримати послуги за економічно вигідною ціною. В той же час, такий формат дає можливість малим та середнім компаніям спробувати свої сили та надіслати заявку для участі в закупівлях. Одна з преваг саме відкритих закупівель полягає в тому, що вся процедура проходить у відкритому форматі. (далее…)
Read More
Як працювати з порталом Прозорро

Як працювати з порталом Прозорро

Новости
Система сучасних електронних торгів Прозорро може принести вам досить цікавий результат. Варто лише навчитись правильно нею користуватися та проаналізувати всі ті аспекти її роботи, котрі можуть принести вам нові можливості. В цій ситуації кожен з учасників може вийти на відповідного типу ринок, що дозволить йому долучитись до обраної категорії та дасть реальний шанс на швидке вирішення всіх тих моментів, котрі будуть для вас корисними. В результаті такого роду торги можуть принести вам чимало якісних та перспективних інструментів, котрі можуть надати вам значні переваги у потрібному аспекті. В цій статті ми поговоримо про цю систему, що дозволить вам також проаналізувати все та отримати якісний результат. (далее…)
Read More
Як проходять тендерні торги

Як проходять тендерні торги

Новости
Тендері торги в рамках сучасної системи державних закупівель можна назвати максимально прозорими та відкритими. У вас є можливість отримати доступ до відповідного формату торгів. тому слід уважніше стежити за цією системою та намагатись при цьому адаптуватися під ті сучасні категорії, що будуть мати серйозне значення. Система електронних торгів в рамках нового ринку може принести вам досить цікавий результат та дозволить вийти на нові можливості. В цій ситуації вам слід навчитись все правильно контролювати та адаптуватися під ті елементи, котрі стануть вам у нагоді. Це дасть вам можливість також вийти на ринок нового формату та створить всі необхідні умови для рішення тих чи інших питань в секторі закупівель. (далее…)
Read More
Система державних закупівель Прозорро

Система державних закупівель Прозорро

Новости
Торги в рамках нових електронних аукціонів можуть принести вам якісний результат. Якщо ви готові оптимізувати власну участь у цих торгах, то варто поступово почати аналізувати все та знайти ті аспекти роботи, котрі принесуть вам найкращий результат. Якщо ви готові оптимізувати систему вже зараз, то досить швидко можна буде вийти на певний новий формат роботи, щоб ви могли отримати більше користі від цієї системи. Торги у відкритій системі електронного ринку можуть допомогти вам також вийти на оптимальні перспективи, що дозволить вам також взяти участь у цій категорії. Варто оптимізувати все та спробувати краше проаналізувати відкритий сектор. (далее…)
Read More
Прозоро тендер Харьков

Прозоро тендер Харьков

Новости
Большие города Украины всегда считаются активными, если идет речь об открытии электронных закупок в системе Прозоро. По такому популярному направлению, как строительные тендеры, Харьков считается одним из топовых городов на данный момент времени. Уже буквально с 2016 года государственные учреждения, предприятия из данного города и области обязаны закупать качественные строительные материалы, заказывать ремонтные работы непосредственно через современную и актуальную систему под названием Прозоро. Это открывает широкие возможности для ответственных предпринимателей, так как они получить заказ на приличную сумму денежных средств, при  этом не затрачивая большую сумму на активную рекламу.  (далее…)
Read More
Як інформують про зміни ціни на природний газ та нафтопродукти

Як інформують про зміни ціни на природний газ та нафтопродукти

Новости
Українська енергетична біржа – це спеціальна організація, котра зібрала в своєму складі висококваліфікованих фахівців, які надають нам інформацію про зміни ринкових цін на природний газ та нафтопродукти. Роблять вони це за допомогою інформаційних довідок, які виконуються у двох варіантах для нафтопродуктів: (далее…)
Read More
Купить роликовые коньки

Купить роликовые коньки

Новости
Катание на роликах считается красивым видом спорта. Для многих это непростое хобби, а настоящее увлечение. У каждого есть возможность наслаждаться настоящей красотой окружающего мира и кататься на роликах по красивым местам Настоящие трюки делают роликовые роллеры, и они проходят через множество тренировок и ударов. Но в любом случае катание на роликах – это увлекательная возможность узнать что-то новое и в то же время стать ближе к спорту. Это сразу добавляет активности в жизнь и такое занятие принесет подростку только положительные эмоции. Важно правильно подобрать все оборудование, которое может быть у новичка. Если все подобрано правильно, то катание на роликах принесет только пользу. На сайте есть возможность отдать предпочтение любой модели, так как выбор огромный. В магазине продаются качественные товары различных производителей. Выбирать коньки роликовые нужно не только по красивому внешнему…
Read More
Комерційні торги, продаж майна з допомогою електронного майданчика УУБ

Комерційні торги, продаж майна з допомогою електронного майданчика УУБ

Новости
Комерційні торги стали окремим напрямком діяльності системи Прозорро.Продажі. Завдяки їм приватні підприємства отримали право нарівні з державними організаціями брати участь в аукціоні. Прозорі та ефективні механізми продажу та здачі в оренду майна зацікавили великі підприємства та представників малого бізнесу. Вони все частіше віддають перевагу електронним торгам. Продажі приватного майна через Українську Універсальну біржу Через аукціони власники продають та здають в оренду приміщення, нерухомість, транспортні засоби, землю, технічне оснащення. З допомогою комерційних торгів приватні підприємства можуть вигідно реалізувати власні послуги або продукцію. Головній плюс в тому, що всі лоти перевірені, а конкуренція чесна. Українська Універсальна біржа спеціалізується на аукціонах в системі Прозорро.Продажі. Професіонали компанії вміють пристосовуватися до будь-яких ринкових змін та забезпечують потреби всіх покупців та продавців. Кожен аукціон проходить з підвищенням або зниженням вартості товару або послуги. Скориставшись послугами системи,…
Read More