Вироби з дерева — це матеріали, отримані реалізацією передбачуваного робу процесі запланованих робіт. Вони можуть бути хвойними або листяними. Для своїх потреб особливо часто людина використовує кору, смолу, тріску, дрова. Сайт megasale.com.ua містить багато корисної та необхідної інформації про систему Prozorro.Sales.

Де використовуються вироби з дерева?

В Україні існує 3 гілки дерев’яних виробів: лісозаготівля, деревообробка, папір. З назви стає зрозуміло, що перша займається лісозаготівлями, друга — виробництвом будівельних та інших матеріалів, а третя робить папір.

Слід зазначити, що вироби з листяних та хвойних дерев є одними з найдорожчих для виробництва дощок, меблів, музичних інструментів, жердин, а якщо їх використовувати як дрова, тоді знадобляться величезні обсяги.

Позитивною рисою є те, що голки насправді не гниють. А активоване вугілля утворюється при спалюванні ялинової деревини.

Смоли та ефірні олії використовуються в парфумерії, медицині та кондитерській промисловості. Скажімо, камфора виготовляється із смоли ялиці, вона є частиною знеболюючих засобів.

Продаж виробів з дерева в системі Prozorro.Продажі

Величезні лісогосподарські підприємства демонструють різні партії деревини в системі Prozorro. Продажі. Ліс продається за відкритою процедурою на відкритих аукціонах.

Така деревина може бути визначена за додатковими ознаками, такими як: наявність ядра, ширина заболоні, видимість річних шарів, наявність або відсутність блиску, наявність смолистих відходів тощо.

Також система Prozorro.Sales визначає ймовірність вибору деревини за фільтрами: склад, клас, тип, рік збирання, регіон, діаметр тощо. Все це полегшує процес участі в аукціоні.