На сьогоднішній день брати участь в аукціонах з прямого продажу необробленої деревної продукції учасники можуть, скориставшись системою ліцензованих віртуальних майданчиків, які безпосередньо підключені до загальної системи Прозорро.Продажі. Тепер же цей напрямок діяльності вважається найважливішим, оскільки держава виграє від розвитку лісового ринку.

Навіщо потрібні торги по реалізації необробленої деревної продукції?

На віртуальних аукціонах, пов’язаних з реалізацією необробленої деревної продукції, всі лісові господарства виставляються під продаж у вигляді товарів, отриманих в результаті ділення повалених масивів, отриманих від них колод, поділених на декілька частин, що необхідно для повторної переробки і реалізації в вигляді нового товару. З 2016 року компанія Прозорро.Продажі виходить на всесвітній ринок і навіть відкриває можливість реалізувати активи, що належать державі.

Тепер дана модернізована система дає можливість на моментальну і ефективний продаж лісових масивів. Будь-які представлені торги в системі проходять публічно, тобто все знаходиться у відкритому доступі громадськості, що дозволяє повністю уникнути всякі порушення законодавства країни. Таким чином, розвиток корупції буде виключено, а виплати за незаконними відкатами буде проведено належним чином. Завдяки переходу до віртуальної схемою роботи, будь-які зацікавлені в покупці кругляка можуть звернути увагу на пропоновані лоти.

Як випливає брати участь у віртуальних торгах по реалізації деревної продукції

Брати участь у продажу лісових масивів користувачі мережі можуть тільки після того, як пройдуть реєстрацію на офіційному сайті Прозорро.Продажі. Вдало підлаштовані під цю систему майданчики зазвичай виступають як посередники. Участь часто приймають різні підприємства, що займаються лісозаготівлею, але з додатковим дозволом від держави. Оскільки ліс знаходиться в руках корупціонерів, які шукають вихід вигідно реалізувати деревину, нічого в нього не вкладаючи, отримувати додаткові документи доведеться.

Таким чином, на порталі відомої української біржі, всі учасники торгів отримають доступ до особистих кабінетах, де вони коротко все вивчать і зможуть отримати необхідні відомості про актуально працюють торги. Подавати заявку можна прямо на сайті sale.uub.com.ua, там же вони зможуть простежити за ходом подій. Віртуальна система Прозорро.Продажі пропонує проводити торги в відкриту, щоб за всім, що відбувається простежили інші учасники. До завершення аукціону, замовнику не доведеться взаємодіяти з творцями ставки, а перевірка документів буде проводитися тільки після аукціону.

Як торгувати в аукціоні

Завдяки сайту https://sale.uub.com.ua/ru/filter/wood можна брати участь в різних віртуальних торгах по реалізації лісової продукції, будь необробленої деревини. Представником всієї цієї продукції можуть виступати підприємство, фіз. особа, і інші зацікавлені особи. Перед тим, як брати участь або придбати лот, учасникам доведеться:

  • Пройти нескладну процедуру реєстрації.
  • Якнайбільше вивчати наявні пропозиції.
  • Підібрати зручніший лот.
  • Попередньо ознайомитися з усіма умовами по реалізації товару.
  • Подати заявку на те, щоб стати учасником.
  • Робити ставку.
  • Пройти перевірку.
  • Виграти в торгах, а після підписати угоду.