Комерційні торги стали окремим напрямком діяльності системи Прозорро.Продажі. Завдяки їм приватні підприємства отримали право нарівні з державними організаціями брати участь в аукціоні. Прозорі та ефективні механізми продажу та здачі в оренду майна зацікавили великі підприємства та представників малого бізнесу. Вони все частіше віддають перевагу електронним торгам.

Продажі приватного майна через Українську Універсальну біржу

Через аукціони власники продають та здають в оренду приміщення, нерухомість, транспортні засоби, землю, технічне оснащення. З допомогою комерційних торгів приватні підприємства можуть вигідно реалізувати власні послуги або продукцію. Головній плюс в тому, що всі лоти перевірені, а конкуренція чесна.

Українська Універсальна біржа спеціалізується на аукціонах в системі Прозорро.Продажі. Професіонали компанії вміють пристосовуватися до будь-яких ринкових змін та забезпечують потреби всіх покупців та продавців. Кожен аукціон проходить з підвищенням або зниженням вартості товару або послуги.

Скориставшись послугами системи, можна:

  • вплинути на ринкове утворення цін;
  • знизити цінові та виробничі ризики;
  • мінімізувати часові затрати на купівлю або продаж.

Система орієнтована на сучасний ринок, користується тільки якісним програмним забезпеченням. Це дозволяє у майбутньому створити надійний електронний ринок. В аукціонах беруть участь сотні компаній, дані показники регулярно зростають. Нові учасники можуть розраховувати на безкоштовну консультацію та навчання.

Для ознайомлення з більш детальною інформацією слід перейти за посиланням www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/komercijni-torgi/.

Українська Універсальна біржа як вдалий інструмент комерційних торгів

Кожного дня кількість приватних підприємців, які довіряють прозорим аукціонам, збільшується. Система дозволяє продати активи за привабливими цінами. Вона дозволила отримати абсолютно новий ринок збуту. УУБ створює сприятливі умови для українських бізнесменів. Система створює прозорі та чесні тендери, аукціони,захищає інтереси всіх учасників, створює вигідні умови співпраці.

Кожного підприємця очікують легкі та прозорі механізми торгів, доступ до свіжої інформації стосовно майбутніх аукціонів, своєчасна юридична та технічна підтримка.