Якщо вам потрібно придбати лісовий ліс за ціною, придатною для покупців та організаторів аукціонів, зареєструйтесь на офіційному веб-сайті біржі. Електронна система Prozorro.Продажі. В Україні продаж необробленої деревини протягом тривалого часу асоціюється з багатьма порушеннями «кумівства» та корупції. Однак, відповідно до реалізації Указу, у 2020 році Національна лісова компанія повинна продати частину лісу на публічних онлайн-аукціонах, що робить ринок прозорим та вимагає від усіх учасників лояльності без винятку. На сьогоднішній день близько 20% земель штату вкрито лісами. За запасами деревини Україна посідає шосте місце в Європі — заготовлена ​​щороку сировина активно використовується у будівництві, промисловості та сільському господарстві.

У електронній біржі деревину можна придбати лише у найбільшому колгоспі з річним доходом понад 9 мільйонів гривень. За останні 9 місяців нового проекту було проведено 1000 прозорих аукціонів на веб-сайтах, пов’язаних із центральною базою даних, і зареєстровано понад 500 учасників. Загальний прибуток становить майже 280 мільйонів гривень, з них 13 мільйонів гривень.

Ціни на кругляк вільхи

Згідно з чинними нормами, Prozorro Sale може чудово продати велику кількість деревини круглої форми ціною понад 200 000 штук. Крім того, середня ціна одного кубічного метра деревини цієї породи становить 1000 українських гривень.

Вже 5 років найкращі експерти електронної платформи Української енергетичної біржі наполегливо працюють над тим, щоб забезпечити справедливість процесу купівлі-продажу державного майна, без старих корупційних схем та незаконних відкатів. За цей період на подібних веб-сайтах було проведено більше 300 тисяч онлайн-аукціонів, що збільшило наш загальний бюджет на 30 мільярдів гривень.

Хоча прозора торгівля необробленою деревиною (включаючи деревину деревини), безсумнівно, була успішною, відповідні органи розпочали модифікацію існуючих правил. Вже можна з упевненістю сказати, що незабаром весь ліс буде продано на сайті Prozorro. Заплановані зміни також включають зменшення комісійних з 1 % до 0,5%, скасування обов’язкових реєстраційних зборів та попереднє оголошення квартального розкладу запланованих тендерів.

Цікаво? Тоді переходьте за посиланням, та дізнавайтеся більше про аукціони: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kuplu-kruglyak-vilhi-na-prozorih-torgah-prozorrosale/