Тендерні закупівлі – це процедура, що має великий попит серед великих компаній, державних установ, адміністрацій та комунальних організацій. Згідно з діючим українським законодавством, всі закупівлі, в яких використовується державне фінансування, повинні проводитися виключно в відкритому форматі.

Тендер – це формат, що надає можливість взяти участь в торгах будь-кому, починаючи з фізичних осіб та закінчуючи юридичними установами. Важливо зазначити, що вимоги відносяться не лише до учасників, які мають бажання отримати таке замовлення, але й до самих організаторів, які також повинні діяти виключно в рамках діючого законодавства.

Саме тому, велика увага повинна приділятися збору повного пакету документів. У випадку, якщо якісь папери не було вчасно додано, організатор має час на те, щоб додати тендерну документацію і зробити це можна до тих пір, доки буде відкритий доступ для подання цінових пропозицій.

Якщо вас цікавить питання участі в земельних торгах або ж тендерах з постачання певних товарів, вам варто перейти за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/aukcion-zemelqnyh-dilyanok-skoro-startuje-na-prozorro-prodazhi. Тут ви можете переглянути реальний список вже актуальних оголошень, на які можна надсилати свою заявку.

Що стосується основних переваг проведення саме публічних закупівель, то вони полягають в наступних моментах:

  • Відкритість – перш за все. це вигідно учасникам, які завжди можуть ознайомитися з результатами вже проведених аукціонів та пропозиціями інших користувачів;
  • Конкурентне середовище – всі користувачі, які зацікавлені в тому, щоб брати участь в таких торгах, можуть бути впевнені в гарантуванні здорової конкуренції. Це означає, що будь-який користувач має реальну можливість надіслати свою заявку та поборотися за перемогу;
  • Мінімізація корупції – дуже велика увага приділяється тому, щоб запобігти використання різних корупційних схем. Наразі, саме формат відкритих тендерних закупівель вважається найбільш прозорим і може гарантувати учасникам відсутність будь-яких махінацій;
  • Зрозумілі вимоги – учасник може відразу ознайомитися з повним переліком вимог до нього. Тобто, ви можете чітко зрозуміти, якими є вимоги для участі в конкретній процедурі. Відштовхуючись від цього знання, залишається лише обрати цікавий лот та надіслати свою пропозицію на розгляд.

Насправді, є велика кількість інших моментів, які також можна сміливо віднести до числа переваг використання системи публічних закупівель через ПроЗорро.

Основна вимога до учасника – це робити все з врахуванням вимог українського законодавства. Для цього, можна ознайомитись з законом про проведення публічних закупівель, де вся ця інформація доступна для ознайомлення кожному бажаючому.

Коли є актуальним проведення допорогових закупівель в ПроЗорро

Не дивлячись на те, що в законі вказано, що всі державні закупівлі повинні проводитися у вигляді тендеру, є окремі винятки, коли може дозволятися проведення допорогових закупівель.

Даний формат – це також конкурентна процедура і вона потребує від учасника надсилання заявки для участі в торгах. Різниця полягає лише в тому, що ця процедура є спрощеною і дозволяє зменшити обов’язковий перелік тендерної документації та полегшити умови для учасників.

Допорогові закупівлі можливі лише в наступних випадках;

  • Якщо сума закупівлі або ж за надання послуг не перевищує 200 тисяч гривень;
  • Якщо сума за виконання робіт не перевищує 1.5 мільйонів гривень;
  • Якщо є реальні підстави для проведення процедури, які не суперечать чинному законодавству.

Ці умови справді потрібно враховувати і лише в тому випадку, якщо ваші дії будуть справді законними, допускається проведення закупівель з використанням державних коштів, за спрощеною процедурою.

Що потрібно знати про технічну підтримку на електронних майданчиках

Користуючись будь-яким з акредитованих в ПроЗорро електронних майданчиків, у вас є можливість використовувати весь наданий функціонал та інструменти.

Часто, у користувачів можуть виникати питання, що стосуються участі в торгах, надсилання заявки, оформлення тендерної документації та інших моментів. В такому випадку, найкращим рішенням буде звернутися до служби технічної підтримки.

Тут не так важливо, користуєтесь ви сайтом енергетичної біржі або ж будь-якого іншого майданчика, технічна підтримка буде доступна вам в любому випадку.

Тут вам варто враховувати той момент, що вам можуть надаватися різні способи виходу на зв’язок з технічною підтримкою, а саме:

  • Контактний номер телефону
  • Електронна адреса;
  • Онлайн-чат.

Вам залишається лиш обрати той варіант, що здається для вас найбільш зручним, простим та зрозумілим