У вас є бажання купити муніципальну житлову комерційну нерухомість за цінами, нижчими від ринкових? Тоді вам варто вибрати ТОВ «Українська універсальна біржа». Ця біржа є акредитованим майданчиком системи Прозорро. Продажу, здатного запропонувати різні види нерухомості будь-якої форми власності.

Торгівля спорудами, спорудами здійснюється у вигляді відкритих торгів, взяти участь у яких можуть державні, приватні підприємства, фізичні особи та компанії. Торги відбуваються за принципом вільної конкуренції, тобто лот виграє той учасник, у кого ставка буде найвищою.

Які лото доступні на сайті Prozorro.Sale?

На майданчику Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/filter/real-estate-sale можна знайти велику кількість нерухомого майна у всіх областях України. Переглянути лот можна без реєстрації, але щоби взяти участь у торгах, потрібно створити особистий кабінет на сайті. На Прозорро.Продажі можна зустріти різні види нерухомого майна. Сюди можна віднести:

  1. Банківське майно. У цій категорії можна купити товари, які перейшли у власність банку після ліквідації. Також на сайті можна знайти окремі приміщення, великі будівлі та навіть кімнати. На сайті Української універсальної біржі можна зустріти дуже вигідні пропозиції, котрі допоможуть зберегти кошти та отримати максимально вигоду від купівлі.
  2. Нерухомість фонду державного майна України. До цієї категорії входять склади, комплекси, господарські та офісні приміщення, що належать державі.
  3. Комерційна нерухомість. Сюди входять майстерні, ресторани, аптеки, перукарні, торгові майдани, офіси, магазини. Все, що здатне принести прибуток.
  4. Неліквідне комунальне майно. Склади, підвали, гаражі, будівельні комплекси. Це все підприємства, які підпорядковуються місцевій адміністрації. За великим рахунком вони належать до житлових приміщень.
  5. Нерухомі активи Національного банку України. До цієї категорії можна віднести автостоянки, склади, навіси, гаражні комплекси.
  6. Державне нерухоме майно. Закриті території, споруди, будинки, гаражі, складські приміщення.
  7. Житлові та нежитлові приміщення. За допомогою системи продажу можна купити навіть квартиру чи промисловий склад у Харкові, Дніпрі, Києві та інших містах України.
  8. Промислова нерухомість. До цієї категорії входять заводи, фабрики, шахти, станції, майстерні, сільськогосподарські комплекси, а також інженерні споруди, тунелі, шлюзи, греблі, мости тощо.

Кожен лот має свою початкову ціну, а також період, протягом якого приймаються пропозиції щодо підвищення ставки. Переможець визначається за найвищою ставкою за лот. Стати частиною прозорих та вигідних торгів можна за допомогою системи Прозорро.Продажі. З кожним днем все більше людей реєструються на сайті Української Універсальної біржі, щоб купити різні товари за вигідною ціною.