Металевий лом — ресурс, який можна переробити і використовувати вдруге. Після повторної обробки лом стає хорошим замінником їсировини. Дана сировина необхідний в різних галузях діяльності країни. Промисловість потребує додаткового оснащення металевими виробами. Продати чи купити металий лом можна тільки на офіційній платформі sale.uub.com.ua. На представленій майданчику зібрані кращі пропозиції від українського населення.

Варіанти метала, представлені в системі Прозорро.Продажі

Вигідно продати, або вдало придбати на віртуальних торгах можна чорний і кольоровий метал. Лом на дані різновиду щодня зростає і це неспроста, оскільки чорний метал складається з заліза, чавунного, цілком можливо, що має вміст з нежавеющей складу. У число кольорового металу входять: алюміній, мідь, магній, титан, свинець, напівпровідниковий лом і багато іншого. На ліцензійної майданчику Прозорро.Продажі https://sale.uub.com.ua/filter/scrap-metal виставлений чорний, а також кольоровий метал за досить вигідною вартості. В тому числі тут можна знайти такі конструкції:

  1. Конструкції з великими габаритами.
  2. Відходи чавуну.
  3. Металеві стружки, інші різновиди відходів, необхідних для промислового виробництва.
  4. Метал, отриманий від пошкодження транспорту.
  5. Запчастини, отримані після списання технічного засобу.
  6. Трубопроводу, труби та вентилі.

Металевий лом, представлений на сайті Прозорро.Продажі виставлені різні підприємства, в тому числі на державній та комерційній основі. Серед учасників великим власником металевих виробів вважається АТ «Укрзалізниця». Запаси одного тільки заводу становить 400-450 тис. Тонн сировини. За ним не відстають і інші компанії, які також націлені на реалізації власних товарів.

Головні важливі моменти при покупці метала

Учасникам торгів рекомендується звернути особливу увагу на:

Вартість металу, що залежить від загального стану і класифікації пропонованого матеріалу, обсягу партії.

«Чистоту» пропонованого сировини. В описі кожного лота вказується ступінь засміченості металу, а також наявність в них неметалічних компонентів.

Між сторонам обговорюється час на вивезення брухту, а також заздалегідь обговорити з замовниками про навантаження, сортування, перевезення товару.

Аукціони проводяться на збільшення початкової вартості. Обсяг будь-якого кроку становитиме від 1%, в залежності від вартості виставленого лота.

Що слід знати всім учасникам аукціону

Для інформування учасників:

  1. Пропозиції виставляються лише на Прозорро.Продажі. Біржа пройшла повну акредитацію і має угоду з системою ДП Прозорро.Продажі про необхідність підключення до ЦБД.
  2. На офіційній платформі Прозорро.Продажі реєструватися можуть як фіз. особи, так і юридичні.
  3. Під час торгів по реалізації металу користувачам буде надана посилання на модуль торгів, який розташований в Центральній частині бази даних на сайті Прозоро.
  4. Сторонам, які хочуть брати участь в торгах, доведеться виплатити реєстраційний і гарантійний внесок. Більш того, на сайті можна повернути гарантійний внесок, якщо учасник програє в аукціоні.

Якщо необхідна допомога з боку служби підтримки порталу, або хтось не може зрозуміти, як подати заявку в торгах з продажу металу в держустановах або в інших підприємствах, можете звернутися за допомогою до менеджерів Прозорро.Продажі.