Проведення відкритих торгів – це одна з процедур, що дає змогу учасникам придбати певні товари або отримати послуги за економічно вигідною ціною. В той же час, такий формат дає можливість малим та середнім компаніям спробувати свої сили та надіслати заявку для участі в закупівлях. Одна з преваг саме відкритих закупівель полягає в тому, що вся процедура проходить у відкритому форматі.

Це означає, що будь-який користувач має можливість надіслати свою заявку та взяти участь в торгах. Один з пунктів, який потрібно обов’язково враховувати – це представлений тендерний пакет документації.

Перед тим, яка надсилати заявку, потрібно обов’язково ознайомитися з переліком вимог. Зазвичай, організатори подібних закупівель звертають увагу на надійність потенційного постачальника та економічну складову вказаної пропозиції.

Одна з найбільш важливих умов – це своєчасне надання повного переліку документації. Вся інформація про те, які саме документи повинні надаватися учасником, вказана в оголошенні, тому потрібно серйозно підходити до ознайомлення з умовами.

Як приклад, ви можете скористатися послугами української енергетичної біржі та перейти за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/poryadok-provedennya-zemelqnyh-aukcioniv-zminyujetqsya. Зробивши це, у вас буде реальна можливість ознайомитися з переліком вимог, в якому вказано, які документи потрібно подавати в обов’язковому порядку.

Варто зауважити, що окрім самих документів, в надісланій заяві повинно бути обов’язково вказано:

  • Цінову пропозицію – мова йде про ту суму, яка є для потенційного учасника задовільною та на яку він готовий погодитися;
  • Кошторис – це той документ, в якому повинні бути зроблені всі детальні розрахунки, пов’язанні з виконанням робіт або ж постачанням товару.

Якщо ж говорити про основний пакет документів, то мова йде про ті папери, які дають можливість організатору більш детально ознайомитися з учасником, зрозуміти, чим він займається та чи зможе впоратися з поставленим завданням.

Перш за все, до обов’язкового переліку тендерної документації можна додати:

  • Відомості про учасника – незалежно від того, чи то є юридична або ж фізична особа, вона в будь-якому випадку зобов’язана надати про себе детальну інформацію. Головне – це відсутність відміток про те, що компанія не пов’язана з корупційними схемами та іншими правопорушеннями;
  • Документ, який є доказом того, що є певна уповноважена особа, яка має повне право на те, щоб виступати в якості основного обличчя при проведенні державних закупівель. Тут варто зауважити, що це актуально в тому випадку, якщо компанія дійсно назначає таку особу. Якщо ж мова йде про фізичну особу, то вона повинна надати інформацію про відсутність зв’язків з будь-якими корупційними схемами;
  • Довідка про те, що учасник торгів не є банкрутом та не має ніяких фінансових проблем, які б заважали йому взяти участь в торгах.

Насправді, перелік тендерної документації є досить широким і на те, щоб перелічити всі документи, які повинні бути додані до заяви, потрібно значно більше часу.

Як ввійти в особистий кабінет в ПроЗорро

Досить часто користувачі не можуть зрозуміти, як саме вони можуть війти до свого облікового запису та змінити якісь налаштування. Насправді, для того щоб це зробити, потрібно використовувати на сайт ПроЗорро. Продажі, а електронний майданчик, на якому ви проходили процес реєстрації.

Обліковий запис і всі налаштування знаходяться саме на електронному майданчику, так само як і всі тендерні оголошення і лоти, які потенційно можуть бути для учасника цікавими.

Відповідно, для того, щоб зайти до свого особистого кабінету, користувачеві достатньо вказати логін та пароль.

У випадку, якщо якісь данні користувач вже не пам’ятає, система дає змогу відновити втрачену інформацію, скориставшись одним з декількох способів. Це може бути мобільний номер або є електронна пошта, на яку буде надіслано відповідний код, за допомогою якого можна відновити доступ до особистого кабінету в ПроЗорро.

Чому так популярні державні торги конфіскатом

Продаж арештованого майна в форматі торгів є одним з найбільш популярних напрямків на всіх електронних майданчиках з акредитацією в системі ПроЗорро.

Не дивлячись на те, що мова йде саме про продаж арештованого майна, в цій процедурі є досить багато переваг і серед них можна звернути увагу на такі пункти, як:

  • Зручність – ви маєте змогу придбати цікаве для себе майно, знаходячись в будь-якій точці світу і маючи доступ до інтернету;
  • Економічна складова – участь в торгах СЕТАМ дає змогу економити близько 20-25% від загальної вартості лоту;
  • Прозорість – в момент, коли визначається переможець в боротьбі за лот, коли майно передається цьому учаснику, воно автоматично знімається з арешту і стає цілком прозорим.

Це лише декілька основних моментів, але навіть цього достатньо для того, щоб впевнитися в тому. що торги СЕТАМ не дарма є настільки популярними.