Перший варіант – купити її на біржі. Для зберігання криптовалюти вам знадобиться програма, названа гаманцем. Існують онлайн та офлайн версії крипто гаманця. Ви також можете добувати криптовалюту, використовуючи свій комп’ютер для вирішення складних математичних рівнянь, пов’язаних із блокчейном. Щоразу, коли ви зламуєте ці коди, ви отримуєте криптовалюту як винагороду. Однак якщо подивитися на те, як працює крипто майнінг, то чим більш зрілою стає криптовалюта, тим складніше добувати її з прибутком.

В даний час вартість видобутку такої зрілої криптовалюти, як біткоін, досить висока з погляду комп’ютерного обладнання та енергетичних ресурсів. Прочитайте способи захисту комп’ютера від шкідливих векторів майнінгу криптовалют, щоб убезпечити себе і працюйте тільки з перевіреними біржами, такими як https://www.bybit.com/ru-RU/

Які сфери застосування криптовалюти?

  • Безпека. Криптовалюту складно зламати через природу технології блокчейн, оскільки користувачі постійно модернізують її.
  • Конфіденційність. Криптовалюта може забезпечити конфіденційність та анонімність завдяки своїй децентралізованій та цифровій природі. Однак це не завжди плюс. Криптовалюта також популярна у «темній павутині» серед кіберзлочинців для протизаконних операцій.
  • Швидкість. Криптовалютні транзакції здійснюються швидко. У той час, як відправка грошей в іншу частину світу через банк може зайняти кілька днів, відправка криптовалюти може зайняти лічені хвилини.
  • Вартість. Криптовалютні транзакції зазвичай дешевші за звичайні, тому що вони виключають посередників. Крім того, під час подорожі ви можете витрачати криптовалюту скрізь, де її приймають, не турбуючись про курси обміну та комісії за конвертацію.

Чому криптовалюта така нестабільна

Криптовалюта коштує стільки, скільки люди готові за неї заплатити. Це означає, що ціна крипто активів може коливатися в екстремальних межах, ґрунтуючись виключно на ринкових спекуляціях. Чинники, які можуть вплинути на ціну криптовалюти, включають:

  • увага ЗМІ;
  • публічні оголошення;
  • дії окремих осіб, які володіють великою кількістю криптовалюти або впливають на ціну через соціальні мережі.

Чи можна конвертувати криптовалюту у готівку?

Так, ви можете конвертувати криптовалюту в готівку. Більшість людей використовують біржу або брокера для переведення в готівку. Але вам, можливо, доведеться сплатити податки та збори залежно від місцевого законодавства та вашого брокера. Якщо ви шукаєте простий спосіб обміняти свою криптовалюту на фіатні гроші, можете використовувати цю біржу https://www.bybit.com/uk-UA/. З її допомогою ви можете провести всі необхідні маніпуляції максимально швидко, тому вже за кілька годин на вашому рахунку буде необхідна сума у валюті вашої країни проживання. Є чимало такого роду бірж, проте вам варто завжди намагатись знаходити лише найбільш популярні та перевірені майданчики.