Як фарбувати деревину? Від настилу морилки до морилки Ronseal, чорної деревної морилки, зовнішньої морилки, сірої деревної плями та плями садових меблів, деревні плями забезпечують гарний колір та допомагають підтримувати деревину у чудовому стані. Детальніше на сайті sale.uub.com.ua.

Про фарбування деревини — керівництво експерта

Як можна досягти професійної обробки дерев’яних плям? Спочатку потрібно знати, з якою породою деревини ви маєте справу, або, принаймні, встановити, чи це деревина твердих порід або м’яка деревина.

 • Хвойні породи включають такі речі, як сосна, ялина та кедр
 • До листяних порід належать бук, ясен, в’яз, береза та волоський горіх
 • Але коробка — це дуже м’яка деревина листяних порід, ялиця — це дуже тверда деревина м’яких порід деревини, а дуб — деревина твердих порід деревини

Як відрізнити тверду деревину від м’якої

Це хитра, без прямої відповіді. Якщо зерно нерівномірне, має багато сучків або містить плямисті візерунки, це, мабуть, м’яка деревина і може фарбуватися нерівномірно, якщо не дотримуватись кількох здорових глуздів. Якщо, звичайно, ви насправді не хочете нерівномірного вигляду — деякі люди люблять це так, бо це покращує природний характер деревини.

Якщо деревина має послідовний малюнок зерна, мало сучків або взагалі відсутні, це, ймовірно, тверда деревина. Ви можете використовувати будь—яку пляму, яка вам подобається, на твердих деревинах, оскільки вони набагато прощають, ніж м’які породи дерев, але майте на увазі, що, можливо, вам доведеться нанести кілька шарів, щоб отримати ефект, який вам потрібен.

Види фарбувального виробу з дерева

Плями на масляній основі забезпечують стійкий колір, проникаючи глибоко в пори матеріалу, створюючи мікропористе покриття, яке виявляє його природну красу

Плями на водній основі забезпечують чудовий рівний колір, мають дуже низький запах і легко наносяться. Колір також можна легко розбавити, просто додавши та змішавши більше води

Плями на основі розчинників, включаючи легкі швидкі плями, пропонують чудовий колір і покриття з дуже швидким часом висихання

12 кроків до досконалості фарбування деревини

 1. Не впевнені на 100%, що ви робите? Спершу експериментуйте, використовуючи шматок дерева, який не видно, або шматок того ж типу деревини.
 2. Спочатку очистіть деревину уайт—спіритом, щоб у ньому не було жиру, бруду та пилу.
 3. Хапай наждачний папір! Деякі вказівки: Чим менше число піску на наждачному папері, тим грубішим буде шліфоване дерево, тим більше плями вбереться в дерево і темніший колір кінцевого результату.
 4. Чим вище число піщинки наждачного паперу, тим гладшим буде шліфоване дерево, тим менше поглинається плями і світліший буде кінцевий результат.
 5. Якщо ви забарвлюєте щось рівне, корисно використовувати наждачний папір з меншою зернистістю, скажімо, 60 або 80, щоб зняти плями, а потім використовуйте папір із 100 або 120 піском, щоб закінчити.
 6. Якщо вам потрібна середня глибина кольору від вашого плями, не використовуйте нічого вище 120 піщинки.
 7. Закінчивши шліфування, ретельно витріть деревину, щоб позбутися пилу та сміття.
 8. Нанесіть пляму губкою, щіткою або тканиною, залежно від вказівок виробника.
 9. Нанесіть пляму щедро, працюючи плавним, безперервним рухом по дереву в тому ж напрямку, що і зерно. Покрийте рівномірно весь предмет.
 10. Якщо ви не знаєте, як швидко деревина забирає пляму, витріть її і вимкніть чистою тканиною і подивіться, що станеться — незабаром ви відчуєте, як вона поводиться.
 11. Пам’ятайте, що легше додати більше плям, ніж видалити.
 12. Коли ви задоволені кольором, залиште його сохнути.

Інформацію про друшіх матеріалах дивіться тут https://sale.uub.com.ua/filter/scrap-metal.