Пошук роботи — це свого роду змагання, де ми прагнемо стати кращими і отримати більше, ніж у інших. Знайти хорошу роботу — це успіх, знайти погану роботу — це явище тимчасове і тільки щоб з голоду не вмерти. Що ж таке добре, а що таке погано? У цій статті ми поговоримо про те, що повинна включати хороша робота у Львові або будь-якому іншому місті.

Щоб зрозуміти, як знайти хорошу роботу, потрібно зрозуміти, що добре для Вас зараз. Важливо, щоб вам підходила робота і враховувала особливості вашого характеру, ваші поточні потреби і стан душі. Щоб в цьому розібратися потрібно зрозуміти, що для вас зараз стоїть на першому місці.

Що важливіше, а чим можна пожертвувати?

Гроші

Важливий критерій, але не головний. Щоб заробляти багато, потрібно бути результативним і досить часто потрібно багато чим жертвувати — вільним часом, нервами, здоров’ям, а іноді навіть своїм комфортом. Зате заробляти середні гроші — легко. Перед пошуком роботи бажано виділити 3 рівня заробітку:

  • Мінімальний. Нижче цього рівня ви ніколи і нікуди не підете працювати.
  • Оптимальний. Це рівень вашого комфорту і деякої свободи. Більшість людей знаходять роботу приблизно на цьому рівні доходу.
  • Виклик самому собі. Найвищий рівень заробітку, на який ви теоретично можете розраховувати. Проте тут треба бути готовим до певних жертв, адже будь-яка високооплачувана робота буде значною мірою відрізнятися від попередніх варіантів.

Кар’єрний ріст

Потреба не дуже часта, тому що кар’єристів в принципі небагато. Вони рідкісні як уссурійські тигри. Тут питання вже не в грошах, а в посадах, рівні компанії, повноваженнях, візитці, тусовці серед важливих людей. Спробуйте описати себе через 2-3 роки. Зробіть цей опис розповіддю — що ви робите, який у вас офіс, з ким спілкуєтеся, як на роботу добираєтеся, який у вас начальник, які колеги, чи є підлеглі і т.д. Описувати все. Після цього подивіться, чи є в цьому описі слова про статус і престиж вашої роботи або компанії. Якщо ні, значить кар’єрний ріст зараз вам не важливий. Якщо є, ви зрозумієте, чого вам хотіти.

Професійний ріст

Досить часта потреба. Все пов’язано з тим, що люди хочуть бути хорошими фахівцями і не хочуть отримувати по шапці. Другий гострий момент — поганим фахівцям мало платять, їх погано беруть на роботу і часто звільняють. Тому професійне зростання таке важливе. Особливо на самому початку кар’єри. Однак труднощі виникають тоді, коли ви вже добре робите свою справу. Куди тоді рости? Чи є на цій планеті цікаві завдання для вас? Швидше за все, є, але як їх знайти? Де знайти хорошу роботу, яка дасть вам цікаві, відповідальні і складні завдання?

Щоб знайти цікаві і складні завдання, вакансії переглядати мало. Потрібно ще вивчати компанії, дивитися, чим вони займаються, частіше ходити на співбесіди просто так, спілкуватися з колегами по цеху, бути на профільних конференціях і там спілкуватися. На наш погляд, завдання складне тільки тим, що потрібну інформацію складно знайти, та й не всі люди такі комунікабельні, щоб скрізь і з усіма спілкуватися. Але якщо ви хочете швидко знайти хорошу роботу, вам доведеться спілкуватися скрізь і з усіма.

Стабільність та умови праці

Найчастіша потреба з усіх перерахованих. Хороші умови праці, оплачувана відпустка та лікарняний, адекватний начальник, хороший колектив, зручне місце розташування, біла зарплата, стабільні виплати… Описуючи ці параметри, будьте конкретні. Однак слід пам’ятати, що роботодавець саме на цих людях прагне заощадити. Зробити нормальні умови праці та низьку зарплату. Це працює, тому що варто людині потрапити в тепличні умови і хороший колектив, йти вже прикро. Техніки утримання персоналу дійсно працюють.