Вимоги до заявки для участі в тендері – це вже нормальне явище. Ще не так давно, таким моментам не приділялося так багато уваги. Сьогодні ж, коли у замовника є змога обирати, особлива увага звертається на те, як була оформлена пропозиція, чи були до неї добавлені всі документи й так далі. Відповідно, вже на цьому етапі відсіюється великий відсоток компаній, які навіть не можуть розібратися в тому, як правильно оформити заявку. 

Насправді, нічого важкого в цьому немає і в самому оголошенні про проведення тендера, замовники чітко пишуть про те, якою повинна бути пропозиція. Це стосується і сайта tender.uub.com.ua, де ви також можете більш детально дізнаватися про вимоги, які мають пряме відношення до заявки.

Варто нагадати, що у вас завжди є можливість виправити допущені помилки й повторно подати заявку. Це вдасться зробити в тому випадку, коли залишається час на відправу оголошень. Якщо ж він підійшов до кінця, то й можливості взяти участь в такому тендері у вас вже не буде.

Що повинна входити до заявки?!

Питання дійсно актуальне й відповідь на нього цікавить, перш за все, новачків, які вперше беруть участь в тендерах. Насправді, це досить важко, коли компанія вперше має такий досвід, є дуже багато нюансів, які здаються не зовсім помітними, але можуть стати перепоною на шляху до самого тендера.

Що стосується тих моментів, яким повинна відповідати заявка, то сюди можна віднести:

  • Назву послуги або ж продукції, яка надається вашою компанією;
  • Характеристики – вам потрібно показати свою продукцію з кращого боку;
  • Можливі обсяги наданих послуг та товарів – важливо, щоб замовник розумів, з якими об’ємами товарів та послуг ви можете працювати;
  • Наявність сертифікатів та дозволів – ваша компанія повинна вести свою діяльність на легальній основі, платити податки й так далі.

Це лише декілька моментів, які потрібно враховувати. Окрім цього, можна нагадати про повний пакет документів, відсутність помилок, відповідність формату й іншим моментам, які чітко прописуються в самому оголошенні.

Тому, якщо ви не до кінця впевнені в тому, якою повинна бути заявка, вам потрібно звертати увагу на всі нюанси. Краще за все – це скористатися послугами спеціалістів, які зможуть проконсультувати вас по основним питанням. В сучасних умовах все це робиться елементарним чином і не потребує багато часу.